Home Anasayfa Görevimiz ve Hedeflerimiz

Görevimiz ve Hedeflerimiz


Üretim İş ve Yaşam Rotası olması ve Türkiye de en hızlı doğru ve güvenilir İletişim, Erişim ve Etkileşim için Yeni Rota oluşturuldu.

 ROUTE LİFE DERGİSİ ;    Yaşam Rotanız

ROUTE LİFE DERGİSİ Aylık Yayınlanan her türlü Üretim, İş Ve Yaşamın, Referans Dergisidir.

Türkiye’ nin İş ve Yaşama dair tüm sektörlerin ve Rota’larının nabzını tutacak olan yaşam Dergimizi tanıyalım; 

Biz kimiz; Bakış Danışmanlık, Medya ve Yayıncılık San Tic. Ltd Şti olarak ;

Yazılı, görsel ve dijital  medya ürünlerimiz ile yurt geneli  üretim yapan iş ve yaşama dair tüm  sektörleri bünyesinde toparlayan  genel bir yayın organı ve Medya kuruluşuyuz.

her ay özel sayfalarımızda, Rota Yaşamlar, İlham Veren Kadınlar ve Fenomenlerin başarısı rota olan hayatları sizlerinde başarıya götüren yelkeni olacaktır.

Hedef ve Görevlerimiz; Üretim yapan, ve nihayetinde tüketiminde tarafı olan,  iş ve yaşama dair tüm sektörleri bünyesinde toparlayan herkese hitap  edecek başucu Rehber, Referans bir Medya ve Rota belirleyen genel bir yayın organı olmak.  

Yönetim olarak uluslar arası ilişkilerimizle, Reklamını yaptığımız röportajlarına yer verdiğimiz ve de sesi olduğumuz Firmaların Fabrikaların, her türlü ürün ve içerik üretici doğru kimliklerin ve üreticilerin yurt içi ve yurt dışı satış pazarlamalarında referans danışman ve ticaretlerinde çözüm ortağı olmaktır.

Üretim, Tüketim, İş ve Yaşamın olduğu başta  Sağlık ve Sağlıklı Yaşam Üretimleri,  İnşaat ve Emlak Yatırım, Tarım ve  Gıda, Kozmetik ve Güzellik, Tıp ve  Medikal, Metal ve Makine, Mobilya ve Tasarım, Hukuk ve Düzen, Sanat ve  Sanatçı, Spor ve Sporcu, Eğitim ve  Öğrenim, Bilişim ve Teknoloji, Geri  Dönüşüm, Otomotiv ve Sanayi, Siyaset ve Bürokrasi vb. vs.  tüm sektörlerin önemli gelişmelerini dosya konuları işleyerek, hem aylık yayınlanan yazılı ve basılı  dergimiz ve ileride çıkarmayı hedefediğimiz yazılı ve basılı yayın organlarıyla, web sayfalarımızda ve tüm  sosyal medya gibi dijital mecralarda  çözüm ortağınız ve sesiniz olma  gayretinde görev üstlenmekteyiz.

Ekibimiz;

Uzun yıllar boyunca ulusal, uluslar arası, yerel, bölgesel, ve sektörel basın yayın organlarında sizlerin de tanıdığı güçlü isimler,  tanıdık yüzlerle özgün ve güçlü kalemlerin sahibi yazarlar ile Haber Röportaj  muhabirleri ile Grafik ve Reklamlarla  sizlerin sesi olmayı hedefleyen vizyon  sahibi bir ekibiz.

Hedefine doğru  ilerlerken gelişen kadromuzda ise  aynı aşkla bayrağı eline almak isteyen  genç ve akıllı kimliklerle dolu bir AİLEYİZ.

Dergi basım süresi; Aylık yayınlanır 

Baskı sayımız;  7500, 10.000 veya 12.000 adet ( Basım sayısı; Dosya konusu olan ayın önemine göre değişkendir.)

Basım; Arkadaş basım, Ankara 

Dağııtım; Türk Cumhuriyetleri,  12 İl Temsilciliği, 10 Ülke Temsilciliği ile KKTC ve Yurt genelidir.

Dergi Dağıtım Alanları; Valiliklere,  Ticaret Ve Sanayi Odalarına, Sanayi Ve  Organize Sanayi Bölgelerine, STK Sivil  Toplum Kuruluşlarına, Sanatçılara,  Spor kulüplerine, Siyasi Partilerin  Merkez binaları ve İl, ilçe Teşkilatlarına,Tüm İl ve  İlçe Belediyelerine, Kamu Kurum  Kuruluşlarına, Yurt Geneli Fuar Organizasyonlarında katılımcı ve ziyaretçilere, Tarım Ve Gıda İle Alakalı Özel Ve  Tüzel Kişilere, Üretim yapan Firmalara, Sağlık Kuruluşları ile Özel ve  Devlet Hastanelerine, Cafe ve AVM lere kısacası Üretim İş ve Yaşamın olduğu her yere…

Route Life Dergisi; Sadece yol göstermek için değil, yolcuğunuzun her  aşamasında hedefinize ulaşana kadar  yanınızda yürümek için oluşturuldu. Farkımızı Farkedeceksiniz.

Route Life Dergisi; Cihana Huzurlu bir gelecek vaad eden Cennet vatanımız Türkiye de, güvenilir İletişim Erişim ve Etkileşim ile Kaynakta ve Zamanda verimlilik sağlatacak ve Dünya da hiçbir ikiliğin olmayacağı birlik için (3T formülü) dünya barışına inanarak ve bu gayretle çalışacak bir ekiple detaylı düşünerek, planlanarak oluşturuldu..